سه شنبه, 06 خرداد 1399
بازدید 1422 بار شنبه, 15 آبان 1395 ساعت 10:47 نوشته شده توسط 

 

 

 

اعضای جدید هیأت مدیره تعاونی اعتبار کارکنان تأمین اجتماعی با معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی دیدار کردند

 


تکتا- اعضای جدید دومین دوره هیأت مدیره شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تأمین اجتماعی با معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تامین اجتماعی استان های تهران و البرز، در ابتدای این دیدار معاونت اداری و مالی سازمان ضمن خوش آمد گویی به اعضاء هیأت مدیره تعاونی اعتبار انتخاب آنها را تبریک گفت و از زحمات مسئولین قبلی که در ایجاد و راه اندازی این تعاونی تلاش نمودند، تقدیر و تشکر کرد.
اردلان با اشاره به اینکه این تعاونی اعتبار توانسته است ضمن جلب اعتماد همکاران با ارائه خدمات حداقل خویش، رضایت سهام داران را بدست آورد، از آن به عنوان یک موفقیت یاد کرد.
وی با بیان اینکه همکاران از اعضاء جدید هیأت مدیره انتظاراتی فراتر از عملکرد گذشته تعاونی اعتبار دارند، خواستار آن شد که مسئولین فعلی نسبت به تعیین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت تعاونی اعتبار اقدام نمایند.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با اعلام اینکه تیم مدیریتی جدید سازمان خصوصا" حوزه معاونت اداری و مالی در راستای حمایت از همکاران مطابق با ظرفیتهای قانونی از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند، به برخی از حمایتهای صورت گرفته از تعاونی اعتبار از جمله :
1- تأمین نیروی انسانی مورد نیاز تعاونی اعتبار از کارکنان سازمان به صورت مأمور
2- همکاری اداره کل امور مالی و حسابداری واحدها در کسر حق اشتراک و اقساط سهامداران از فیش حقوقی آنها
3- تأمین فضای فیزیکی مورد نیاز و تجهیز آن
4- تخصیص کدینگ حسابداری به نام تعاونی اعتبار اشاره کرد.
وی روحیه خدمتگزاری مدیران ارشد فعلی سازمان را یک فرصت طلایی برای همکاران عنوان کرد و چگونگی استفاده از این فرصت را مستلزم و آگاهی مدیران تعاونی اعتبار دانست.
این مسئول از فعالیت های صورت گرفته تعاونی اعتبار به نیکی یاد کرد اما انواع و شکل خدمات ارائه شده را کافی ندانست و توصیه کرد مسئولین ذیربط می بایست با استفاده از مشاوران بانکی و اقتصادی و همچنین استفاده از تجربیات موفق تعاونیهای اعتباری کشور به سمت ایجاد رفاه پایدار و نظام مند حرکت کنند.
وی در ادامه این دیدار توسعه و پیشرفت تعاونی اعتبار را از محدوده جغرافیایی فعلی به سایر استان های کشور را توصیه و از مجمع عمومی تعاونی اعتبار خواست شرایط عضویت در هیأت مدیره را با توجه به تخصص های مالی ، بانکی و اقتصادی تصویب و ابلاغ نمایند.
پیش از سخنان معاون اداری و مالی سازمان مدیر عامل تعاونی اعتبار ضمن تشکر از معاونت اداری و مالی سازمان به خاطر ایجاد فرصت این دیدار و حمایتهای مطلوب ایشان از مجموعه اعتباری گزارشی از عملکرد تعاونی اعتبار را ارائه نمود.
علی اشتری ماهینی با بیان اینکه در حال حاضر دو هزار و 100 نفر از همکاران، سهامداران تعاونی اعتبار می باشند، گفت: بزودی پذیره نویسی جدید جهت پیوستن سایر همکاران به این مجموعه آغاز خواهد شد.
وی یادآور شد: کلیه همکاران می توانند از طریق سایت www.tekta.ir از اخبار و رویدادهای تعاونی اعتبار مطلع شوند.
این مسئول با اعلام افزایش سقف تسهیلات تعاونی اعتبار از 50/000/000 ریال به 150/0000/000 ریال اظهار امیدواری کرد: در سایه مساعدتهای سازمان تلاش خواهیم کرد که مجددا" این مبلغ را به نحوه شایسته ای افزایش دهیم.
اشتری همچنین از حمایتهای مدیران ارشد سازمان بویژه؛ آقایان اردلان و مهندس محمدی مدیرکل خدمات عمومی و رفاه قدردانی کرد و خواستار ادامه حمایتها از تعاونی اعتبار شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید