یکشنبه, 04 اسفند 1398
بازدید 1862 بار یکشنبه, 20 فروردين 1396 ساعت 12:14 نوشته شده توسط 

 

 

 

در دیدار مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تکتا با معاون اداری و مالی سازمان مطرح شد؛

انتقال نقدینگی صندوق کارگشایی از بانک رفاه به تعاونی اعتبار بررسی شود

 

 

تکتا- معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در دیدار نوروزی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تامین اجتماعی استان های تهران و البرز پیشنهاد کرد؛ در خصوص انتقال نقدینگی صندوق کارگشایی از بانک رفاه به تعاونی اعتبار موارد قانونی آن بررسی و در صورت عدم منع قانونی مقدمات این کار اجرایی شود.

 

به گزارش روابط عمومی تکتا، رحیم اردلان در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از زحمات مدیران و پرسنل شرکت تعاونی اعتبار، عملکرد سال گذشته تعاونی را قابل قبول اعلام کرد اما کافی ندانست.  

وی افزود: خوشبتخانه مدیران ارشد سازمان، تعاونی اعتبار را بازوان اجرایی خویش می دانند. خوشبختانه این نگاه موجب بهبود خدمت رسانی شرکت تعاونی اعتبار به کارکنان سازمان خواهد شد.

گفتنی است در ابتدای این دیدار مدیرعامل شرکت تعاونی اعتبار گزارش کوتاهی از اقدامات و خدمات ارائه شده به سهامداران را ارائه و از پیشنهاد معاون اداری و مالی در خصوص انتقال نقدینگی صندوق کارگشایی از بانک رفاه به شرکت تعاونی اعتبار که بیانگر اعتماد مدیران ارشد سازمان به شرکت است، تقدیر و تشکر کرد.

لازم به ذکر است مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی اعتبار همچنین دیدار دیگری با نائب رئیس هیأت مدیره سازمان داشتند که وی نیز خدمات ارائه شده به اعضاء را به دلیل عدم نیاز به حضور آنان در دفتر تعاونی اعتبار را قابل تقدیر عنوان و در جهت پیشرفت مجموعه تعاونی اعتبار ارشاداتی بیان داشت.

وی همچنین آمادگی هیأت مدیره سازمان را جهت پرداخت تسهیلات به تعاونی های اعتباری کارکنان اعلام نمودند.

 عکس یادگاری مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی اعتبار پایان بخش این دیدار نوروزی بود که در قاب تصاویر شرکت تعاونی اعتبار، ثبت شد.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید