سه شنبه, 06 خرداد 1399
بازدید 2210 بار یکشنبه, 20 فروردين 1396 ساعت 12:33 نوشته شده توسط 

دیدار مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تعاونی اعتبار با رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور

 

 

 

تکتا- صبح امروز مدیرعامل، رئیس و نائب رئیس هیأت مدیره شرکت تعاونی کارکنان تامین اجتماعی استان های تهران و البرز با رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی تکتا، در این دیدار مدیران تعاونی اعتبار ضمن تبریک سال نو و قدردانی از مسئولین کانون بازنشستگان در ارائه خدمت به همکاران بازنشسته با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه تعاونی اعتبار و چگونگی ارائه تسهیلات به همکاران بازنشسته، آمادگی تعاونی اعتبار را در ارائه خدمات شایسته تر، به کانون بازنشستگان اعلام کردند.

جعفری رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور که خود نیز از سهامداران تعاونی اعتبار است از  نحوه  ارائه خدمت به بازنشستگان قدردانی کرد .

آقای کیان عضو هیأت مدیره کانون با بیان اینکه خدمات تعاونی اعتبار به بازنشستگان از جمله عدم نیاز به ضامن در ارائه تسهیلات یکی از ویژگیهای انحصاری این مجموعه است خاطر نشان کرد : این خدمت تاکنون از سوی هیچ بانکی صورت نگرفته و قادر به اجرای آن نیستند. 

در پایان این نشست مقرر گردید در این خصوص جلسات مستمری برگزار شود تا بتوان نسبت به امضاء تفاهم نامه به منظور بهره مندی از ظرفیتهای یکدیگر اقدام لازم صورت پذیرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید