پنج شنبه, 30 آبان 1398
بازدید 527 بار دوشنبه, 26 فروردين 1398 ساعت 08:05 نوشته شده توسط 

 


پرداخت 240 میلیارد ریال تسهیلات به سهام داران شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تامین اجتماعی

 

 

تکتا- مدیرعامل شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تامین اجتماعی استان های تهران و البرز از پرداخت 240 میلیارد ریال تسهیلات به سهام داران این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تکتا، علی اشتری ماهینی با بیان این مطلب در دیدار اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی با جناب آقای دکتر علی حیدری نائب رئیس محترم هیات مدیره سازمان، گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته شرکت تعاونی اعتبار ارائه و از همراهی و مساعدت دکتر حیدری تقدیر و تشکر کرد.
وی افزود: خوشبختانه با همراهی و همدلی مدیران ستادی سازمان علاوه بر اعطای تسهیلات مذکور، روند خدمت رسانی شرکت تعاونی اعتبار به سایر استان های کشور نیز توسعه یافته است.
گفتنی است در ادامه این دیدار هریک از اعضای هیات مدیره به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص شرکت تعاونی اعتبار پرداختند. دکتر حیدری نائب رئیس محترم هیات مدیره سازمان نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت مدیران و کادر اجرایی شرکت، رهنمودهایی را بیان و آمادگی هیات مدیره سازمان را در خصوص کمک به همکاران در چارچوب قوانین و مقرات اعلام نمودند.
شایان ذکر است پس از این دیدار؛ مدیرعامل و بازرس شرکت تعاونی اعتبار کارکنان؛ دیداری نیز با جناب آقای دکتر عدلی مدیرکل محترم درمان استان تهران داشته و وی را در جریان اقدامات صورت گرفته از سوی شرکت تعاونی اعتبار قرار داده و از رهنمودهای وی جهت توسعه فعالیت های شرکت استفاده کردند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید