پنج شنبه, 14 اسفند 1399
بازدید 12686 بار دوشنبه, 30 تیر 1399 ساعت 17:02 نوشته شده توسط 

به گزارش روابط عمومی (تکتا ) مجمع عمومی نوبت اول تعاونی اعتبار کارکنان تأمین اجتماعی استان های تهران و البرز در مورخ 99/4/29 راس ساعت 9 صبح با حضور نمایندگان منتخب سهام داران در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی تأمین (نگین غرب ) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار گردید .

در ابتدای جلسه از سوی حاضرین هیآت رئیسه به شرح ذیل انتخاب گردیدند: 

- آقای غلام حسن کشاورز : رئیس جلسه 

- آقای علی اشتری ماهینی : منشی جلسه 

- آقای  محمدرضا تهی دست : ناظر جلسه 

- خانم شاه محمد پور : ناظر جلسه 

سپس ریاست جلسه ضمن خیر مقدم به کلیه حضار و اعلام رسمیت جلسه نسبت به قرائت متن آگهی دعوت مجمع عمومی اقدام نمود .

پیش از قرائت صورت های مالی 98 ، آقای علی اشتری ماهینی مدیر عامل تعاونی اعتبار (منشی جلسه ) ضمن ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد تعاونی اعتبار از بدو تاسیس تاکنون خواستار مشارکت کلیه کارکنان در توسعه این مجموعه بزرگ شد.

همچنین ایشان یاد مرحوم احمد فاضلی (همکار شعبه مدرس)که یکی از نمایندگان فعال سهام داران بود را گرامی داشت.

سپس جناب آقای دکتر سعید خدابنده ریاست محترم هیأت مدیره با حضور در جایگاه نسبت به قرائت صورت های مالی سال 98 و بودجه پیشنهادی سال 99 اقدام نمود.که برخی از حاضرین سوالاتی را در خصوص مفاد صورت های مالی و بودجه پیشنهادی مطرح نمودند که ریاست محترم هیأت مدیره با مستندات کافی به کلیه سوالات پاسخ داده و سوال کنندگان از پاسخ ارائه شده توسط جناب آقای دکتر خدابنده قانع شدند که در نهایت حاضرین صورت های مالی سال 98 و بودجه پیشنهادی سال 99 را مورد تصویب قرار دادند.

در این جلسه آقای دکتر خدابنده خبر از حسابرسی صورت گرفته از تعاونی اعتبار کارکنان تأمین اجتماعی استان های تهران و البرز توسط یکی از موسسات حسابرسی عضو جامعه حسابرسان رسمی را اعلام نمودند که نتیجه حسابرسی یاد شده ، عملیات اجرائی تعاونی اعتبار را مطلوب گزارش نموده است که حاضرین با شنیدن این جمله ریاست محترم هیأت مدیره را تشویق نمودند .

تعیین حقوق و مزایای هیات مدیره و تغییرات اعضا و سرمایه شرکت نیز از دیگر مصوبات مجمع عمومی بود .

در این جلسه به پیشنهاد آقای علی اشتری ماهینی ( مدیر عامل ) و تصویب مجمع عمومی ، هیأت مدیره و مدیر عامل مکلف گردیدند همه ساله عملکرد تعاونی را توسط یکی از موسسات حسابرسی عضو جامعه حسابرسان رسمی مورد برسی و حسابرسی قرار دهند و نتیجه آن را در مجمع عمومی هر سال قرائت نمایند .

در پایان جهت تصدی سمت بازرسی رای گیری به عمل آمد که از بین :

 

1-  آقای  میثم  آسیابی

2-  آقای بهزاد پور  ابراهیمی 

3 - خانم سارا جوانمرد 

خانم سارا جوانمرد با رای اکثریت حاضرین در مجمع به عنوان بازرس تعاونی اعتبار به مدت یک سال انتخاب گردید .

جلسه در ساعت 13 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید