پنج شنبه, 14 اسفند 1399
بازدید 15947 بار جمعه, 08 خرداد 1394 ساعت 12:20 نوشته شده توسط 

 كاركنان سازمان تامين اجتماعي از جريانات اقتصادي سازمان محرومند//امید آفرینی گردهمایی شرکت های تعاونی پس از 50 سال


تكتا- مديركل برنامه ريزي اجتماعي و اقتصادي سازمان تامين اجتماعي گفت: متاسفانه به رغم وجود جريانات قوي مالي و اقتصادی تامين اجتماعي، كاركنان سازمان از آن محرومند.

 به گزارش روابط عمومي شركت تعاوني اعتبار كاركنان استان تهران، دكتر اميري گنجه با بيان اين مطلب در اولين نشست هم انديشي اعضاي هياًت مديره و مديران عامل شركتهاي تعاوني اعتبار سازمان تامين اجتماعي اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی پشتوانه قوی در مباحث مالی و اقتصادی دارد در این راستا شرکت های تعاونی اعتبار می توانند به واسطه عملکرد قوی خود سهم مهمی در بهره مندی از این فرصت ها ایفا کنند.

وی افزود: شرکت های تعاونی اعتبار در سطح کشور به واسطه این نشست هم اندیشی که برای اولین بار پس از 50 سال از گذشت عمر سازمان برگزار شده است نقش مهمی در امیدآفرینی در میان کارکنان سازمان ایجاد کرده است که باید این فرصت را مغتنم شمرد.

این مسئول با اشاره به اینکه اقتصاد ایران اسلامی متاثر از اقتصاد جهانی است، خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط سیاسی کشور باید تمامی اقدامات در راستای اقتصاد مقاومتی تعریف شود بنابراین استفاده از ظرفیت های موجود بهترین راهکاری است که در این شرایط می تواند به یاری مسئولان بیاید.

نقش آفرینی شرکت های تعاونی اعتبار سازمان در اقتصاد مقاومتی ضروری است

وی در ادامه سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این نشست در راستای هم افزایی میان شرکت های تعاونی اعتبار سازمان تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: در این راستا استفاده از ابزارها و شیوه های تامین منابع مالی تعاونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید بیش از پیش مدنظر مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره های شرکت های مذكور قرار گیرد.

امیری گنجه تاکید کرد: وجود این شرکت های ابزار بسیار مناسبی است که می تواند موجب عزت سازمان تامین اجتماعی شود.

وی گفت: آنچه که باید پیش از سایر موارد مدنظر شرکت های مذكور قرار گیرد این است که با هم افزایی و هم راستایی شرایطی را فراهم کنند که بتوانند جریانات درآمدی داشته باشند تا موفق عمل نمايند.

به گفته وی ضرورت ایجابی راه های درآمدی، پس اندازی و شیوه های تامین منابع مالی تعاونی ها از جمله موارد قابل تاملی است که نیازمند برنامه ریزی می باشد.

رسالت شرکت های تعاونی حرکت بر مدار ارائه خدمات ایده آل به کارکنان باشد

مديركل برنامه ريزي اجتماعي و اقتصادي سازمان تامين اجتماعي در ادامه سخنان خود با بیان اینکه رسالت شرکت های تعاونی باید حرکت بر مدار ارائه خدمات ایده آل به کارکنان باشد، تصریح کرد: سازمانی می تواند بزرگ باشد که پرسنل بزرگ و کارکنانی بزرگ داشته باشد. بنابراین سازمان پیشرو باید دارای منهنی عمر بالا بوده تا دور عمر آن افزایش یابد.

وی در پایان سخنان خود از مدیران عامل و اعضای هیـاًت مدیره شرکت های تعاونی اعتبار سازمان تامین اجتماعی خواست تا با بررسی نقاط ضعف و قوت و همچنین فرصت ها و تهدیدهای پیش روی این شرکت ها، نسبت به شناسایی منابع درآمدی اقدام کنند تا بتوانند ساختار منابع درآمدی شرکت های خود را بر اساس این اصول طراحی نمایند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید