پنج شنبه, 14 اسفند 1399
بازدید 17472 بار جمعه, 08 خرداد 1394 ساعت 12:21 نوشته شده توسط 

قانون؛ فصل الخطاب عملکرد شرکت های تعاونی اعتبار باشد....

تکتا- رئيس اداره اعتبارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: قانون؛ فصل الخطاب عملکرد شرکت های تعاونی اعتبار باشد.                              

                                           

 به گزارش روابط عمومي شركت تعاوني اعتبار كاركنان استان تهران، رستم نژاد با بیان این مطلب در اولين نشست هم انديشي اعضاي هياًت مديره و مديران عامل شركتهاي تعاوني اعتبار سازمان تامين اجتماعي كه با حضور استانهاي؛ تهران، خراسان رضوي، كهكيلويه و بويراحمر، سيستان و بلوچستان، كرمانشاه و آذربايجان شرقي در سازمان مركزي برگزار شد، اظهار داشت: رعایت چارچوب قوانین و ضوابط تعاونی ها و توجه به اساسنامه نحوه فعالیت تعاونی ها می تواند آینده درخشانی را برای ارائه خدمات مطلوب به کارکنان فراهم نماید.

وی افزود: به رغم برخی تنگ نظری ها باید به این نکته توجه داشت که مشکلات اقتصادی کشور ناشی از عملکرد تعاونی های اعتباری نیست.

این مسئول با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از سازمان های قوی کشور در رابطه با موضوعات مالی و اقتصادی است، خاطر نشان کرد: سازمان تامین اجتماعی یکی از بزرگترین نهادهای اقتصادی خاورمیانه است که از ظرفیت بسیار بالایی در حوزه های اقتصادی برخوردار می باشد.

رئيس اداره اعتبارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: شرکت های تعاونی اعتبار سازمان تامین اجتماعی با توجه به ظرفیت هایی که در اختیار سازمان است می توانند با حرکت بر مدار قانون نسبت به شناسایی منابع درآمدی اقدام کرده و خدمات شایسته ای را در راستای رفاه کارکنان سازمان انجام دهند.

گفتنی است رستم نژاد در بخش دوم سخنان خود به سئوالات مطرح شده از سوي حاضرين  در نشست پاسخ داد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید