پنج شنبه, 14 اسفند 1399
بازدید 17976 بار جمعه, 08 خرداد 1394 ساعت 12:22 نوشته شده توسط 

 نگاه مديريت ارشد سازمان به شركت هاي تعاوني اعتبار كاركنان مثبت استتكتا- مديرعامل شركت تعاوني اعتبار كاركنان تامين اجتماعي استان تهران با بيان اينكه نگاه مديريت ارشد سازمان به مقوله شركت هاي تعاوني اعتبار كاركنان مثبت است، گفت: حمايت مديران ارشد سازمان از شركت هاي تعاوني اعتبار كاركنان موجب هويت بخشي به فعاليت هاي صورت گرفته شده است.

  به گزارش روابط عمومي شركت تعاوني اعتبار كاركنان استان تهران، علي اشتري ماهيني با بیان این مطلب در اولين نشست هم انديشي اعضاي هياًت مديره و مديران عامل شركتهاي تعاوني اعتبار سازمان تامين اجتماعي كه با حضور استانهاي؛ تهران، خراسان رضوي، كهكيلويه و بويراحمر، سيستان و بلوچستان، كرمانشاه و آذربايجان شرقي در سازمان مركزي  برگزار شد، اظهار داشت: به پشتوانه نگرش مثبت ايجاد شده به نحوه فعاليت شركت هاي تعاوني اعتبار بسترهاي لازم براي رشد و توسعه ارائه خدمات به كاركنان سازمان فراهم مي شود.

وي با ارائه گزارشي تفضيلي از عملكرد شركت ياد شده از زمان آغاز فعاليت تاكنون خاطر نشان كرد: برخلاف آنچه كه در اذهان مدعوين در اين نشست هم انديشي وجود دارد، هويت يافتن شركت تعاوني در اين استان به مراتب سخت تر از ساير استانهاي كشور  بوده است.

اين مسئول افزود: شركت هاي تعاوني اعتبار سازمان در ساير استان هاي كشور فقط با مديركل آن سازمان در سطح استان در ارتباط هستند اين در حالي است كه شركت تعاوني اعتبار در استان تهران به دليل مركزيتي كه دارد منهاي مديران ستاد مركزي با مديران كل غرب، شرق، درمان  و اداره كل شهرستان هاي استان در ارتباط است كه خود موجب كندي برخي امور و تفسيرهاي متفاوت نسبت به تعاوني هاي اعتبار مي شد.

اشتري استارت اوليه راه اندازي شركت را در سال 87 اعلام كرد و يادآور شد: از سال 87 تا سال  93 تلاشهاي فراواني در راستاي آغاز فعاليت هاي شركت صورت گرفت اما بنا به دلايل مختلف تا سال گذشته اين مهم عملياتي نشد.

وي با تاكيد بر اينكه هويت امروز شركت تعاوني اعتبار كاركنان استان تهران مرهون حمايت هاي دكتر نوربخش مدير عامل محترم سازمان و دكتر راعي معاون محترم اداري و مالي سازمان تامين اجتماعي است، تصريح كرد: بواسطه حمايت هاي اين عزيزان در حال حاضر شركت تعاوني اعتبار كاركنان سازمان تامين اجتماعي استان تهران داراي 1700 عضو است و تاكنون نيز 154 فقره وام به مبلغ 50 ميليون ريال به اعضا پرداخت كرده است.

مديرعامل شركت تعاوني اعتبار كاركنان تامين اجتماعي استان تهران ظرفيت 70 هزار نفري خانواده بزرگ سازمان تامين اجتماعي را فرصتي براي ارائه خدمات مختلف رفاهي عنوان كرد و گفت: توجه به نيروي انساني به عنوان مهمترين عامل در رشد و توسعه سازمان ضرورتي انكارناپذير است كه مي توان با بهره مندي از توان علمي و پژوهشي و تجربي آنان شاهد تحولات چشمگيري در ارائه خدمات مختلف به كاركنان سازمان بود.

وی تصریح  کرد: از تمامی صاحب نظران و نخبگان سازمان که در بخش های مختلف از توان علمی و تخصصی کافی برخوردارند و بواسطه تجارب ارزنده ای که دارند و می توانند برای بهبود وضعیت رفاهی کارکنان مثمرثمر واقع شوند دعوت به عمل می آید وارد عرصه شده و تجربیات خود را در خدمت همکاران قرار دهند.

اشتری تاکید کرد: بدون شک از حضور هر همکار توانمندی در این عرصه استقبال کرده و بدون اغراق اعلام می دارم که می تواند در نقش مدیرعامل شرکت به ارائه خدمت بپردازد چرا که بر این باورم که باید از وجود تمامی صاحب نظران در این عرصه در راستای خدمات بهینه به همکاران بهره برد.

موفقيت در شركت تعاوني اعتبار كاركنان تامين اجتماعي نيازمند باور شخصي است

وي در ادامه سخنان خود شرط لازم براي دستيابي به موفقيت و ايجاد تحول در شركت هاي تعاوني اعتبار را عملكرد قوي و باور شخصي عنوان كرد و افزود: شركت هاي تعاوني اعتبار با حركت در چارچوب هايي كه اساسنامه براي آنان تعريف كرده و همچنين بهره مندي از راهكارهايي مثمرثمر، مي توانند پتانسيل هاي بالقوه خود را به بالفعل تبديل كرده و زمينه هاي اعتماد به شركت هاي تعاوني اعتبار كاركنان را فراهم نمايند.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید