چاپ کردن این صفحه
بازدید 2585 بار یکشنبه, 19 خرداد 1398 ساعت 09:49 نوشته شده توسط 

 

 اولین مجمع عمومی سال 98 برگزار می شود// نمایندگان 43 حوزه تامین اجتماعی استان های تهران و البرز انتخاب می شوند 

 

 

تکتا- مدیرعامل شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تامین اجتماعی استان های تهران و البرز از برگزاری اولین مجمع عمومی سال 98 در کلیه حوزه ها در روز یکشنبه، 19 خرداد ماه سال جاری خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی تکتا، علی اشتری ماهینی با بیان اینکه در این مجمع عمومی 83 نفر نماینده سهام داران شرکت تعاونی اعتبار از 43 حوزه سازمان تامین اجتماعی استان های تهران و البرز انتخاب می شوند، اظهار داشت: اولین مجمع عمومی تعاونی اعتبار در روز یکشنبه 19 خرداد در کلیه حوزه ها راس ساعت ۱۴ برگزار خواهد شد تا سهام داران نسبت به تعیین نماینده خویش به مدت سه سال به منظور شرکت در مجامع عمومی عادی و فوق العاده اقدام نمایند. 

وی افزود: در این راستا شایسته است سهام داران جهت مشارکت بهتر و اطلاع از حوزه های رای گیری با رابطین تعاونی اعتبار محل دریافت حقوق خود تماس داشته و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنند.
این مسئول کلیه سهام داران شرکت تعاونی اعتبار را جهت مشارکت حداکثری در مجمع عمومی دعوت کرد و گفت: افرادی را به عنوان نماینده خود جهت شرکت در مجمع عمومی اصلی انتخاب کنید که ضمن علاقمندی لازم جهت پیگیری امور مرتبط با امور نمایندگی بتواند با صیانت از حقوق سهام داران در پویایی و استمرار این نهال نوپا کوشا باشد.
اشتری تاکید کرد: به خاطر داشته باشیم نحوه انتخاب نمایندگان از سوی یکایک ما سهام داران در نحوه حرکت، سرعت و خدمت تعاونی اعتبار بسیار موثر خواهد بود.