پنج شنبه, 14 اسفند 1399
بازدید 13265 بار یکشنبه, 22 تیر 1399 ساعت 09:55 نوشته شده توسط 

  

                                                                                                                                                                 

 

 به گزارش روابط عمومی تکتا : مدیر عامل تعاونی اعتبار طی پیامی فرا رسیدن هفته تأمین اجتماعی را خدمت سهامداران این تعاونی اعتبار تبریک گفت. 

متن پیام به شرح زیر است : 

بسمه تعالی 

با سلام 

فرارسیدن 19 تا 25 تیرماه هفته تأمین اجتماعی را به کلیه سهامداران و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

سازمان تأمین اجتماعی یکی از بزرگترین نهادهای عمومی و غیر دولتی کشور تاکنون نقش و تأثیر بسزایی در تأمین آینده خانواده های کشور ایفا کرده و همواره ، همراه و حامی تمامی اقشار جامعه در حوزه های بیمه ای و درمان بوده است.

تردیدی نیست هدف اصلی و غایی این سازمان معظم ، تامین امنیت اجتماعی جامعه ایران اسلامی و دلگرم ساختن جامعه به آینده ای روشن است و این مهم زمین ساز رشد ، توسعه و آبادانی کشور در همه حوزه ها و زمینه ها است.

در این راستا تأمین رفاه کارکنان یکی از مهم ترین ابزار جهت خدمت به مخاطبین سازمان است که امید داریم تعاونی اعتبار کارکنان تأمین اجتماعی سهمی در این مهم داشته باشد و یقیناً در این راستا از هیج تلاشی جهت رفاه همکاران شاغل و بازنشسته کوتاهی نخواهد کرد.

یک بار دیگر ضمن تبریک این ایام به همه مسئولان ، کارگزاران و فعالان حوزه بیمه ای و درمان ، سعادت و سربلندی همگان را از درگاه باریتعالی مسئلت دارم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید